SVATBA NA HARTĚ 

ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT

SVATBA NA HARTĚ - ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT

Blíží se váš velký den a chcete, aby vaše společné ano proběhlo dokonale? 

Svěřte svou svatbu do našich rukou a dopřejte si úžasný svatební den.

Chcete mít svatbu snů bez starostí?  Postaráme se, aby vaše svatba byla událostí, na kterou se nezapomíná. 

 

V : Svatba představuje spojení dvou zamilovaných lidí. Jejich láska se v ten den oficiálně potvrdí. A jak jinak tento kouzelný okamžik prožít než na přenádherné lodi vyzdobené přesně podle vašich představ, kterou obklopuje příroda? 

Na elektrolodi Harta připravíme vše potřebné tak, abyste byli 100% spokojení vy i hosté. A o to jde. Atmosféra musí být přirozená, příjemná a plná energie.

CO JSME SCHOPNI PRO VÁŠ SVATEBNÍ DEN ZAJISTIT?

V: Co vše zvládneme? Co obsahuje balíček?

Nebojte se, na všem se společně dohodneme. Pokusíme se vyhovět veškerým požadavkům a prosbám. Je to váš den, proto musí být dokonalý.

VÝZDOBU LODI

Máte rádi klasický, jednoduchý styl? Rádi experimentuje a nebráníte se novým trendům? 

Připravíme pro Vás prostředí podle Vašich představ.. 

VÝZDOBU LODI A KVĚTINY

Abyste se cítili speciálně, celou loď nazdobíme podle vašich oblíbených barev, vzorů a kytek. Samozřejmostí je i květina pro nevěstu.

BOHATÝ RAUT

Máte rádi klasický, jednoduchý styl? Rádi experimentuje a nebráníte se novým trendům? 

Připravíme pro Vás prostředí podle Vašich představ.. 

RAUT

Nebudeme si nic nalhávat. Bez dobrého jídla, to není žádná oslava. Zajistíme vám bohatý raut, na kterém si pochutná opravdu každý.

FOTO/VIDEODOKUMENTACI

Profesionální fotografie 

Dronové fotografie

Výroba svatebního alba

Střih krátkého svatebního videa

FOTO/VIDEODOKUMENTACI

Milujeme focení a natáčení videí a jsme v tom dobří. Víme, na co se zaměřit, co stihnout a umíme předvídat, kdy je vhodné fotit a natáčet. Svatba je jeden ze zážitků, který potřebujete zdokumentovat. I po letech si vzpomene na lásku, radost a neuvěřitelný pocit štěstí, který byl během obřadu všude okolo vás. Slíbit můžeme kvalitní fotografie a krátké video. V případě zájmu zajistíme i fotoalbum.

ODDÁVAJÍCÍHO

S radostí vám seženeme kompetentní osobu, která vás hladce provede obřadem.

OKRUŽNÍ PLAVBA

Délka jízdy na elektrolodi Harta záleží pouze na vás. Okružní jízdy patří mezi svatebčany a novomanželi k nejoblíbenějším aktivitám.

V: Co balíček neobsahuje ?

Následnou after party po obřadu bohužel nezajišťujeme, ale jsme schopni vám doporučit perfektní místa a ubytování. Okolí Slezské Harty moc dobře známe, takže víme, kde to pro vás bude nejlepší.

Samozřejmě víme, že v dané situaci není možné tyto akce pořádat, ale to neznamená, že nepřijímáme předběžné rezervace. Naopak. Věříme, že se vše zlepší. Proto se nebojte a napište nám na northmoravians@northmoravians.cz nebo zavolejte na +420 774 111 115. Budeme se na vás těšit.